O nas

Tworzymy smaki i osładzamy życie od ponad 30 lat!

Producent wyrobów czekoladowych pod postacią marki Hildebrand powstał w 1989 roku w niewielkiej wielkopolskiej miejscowości Opalenica, niedaleko Poznania. Od samego początku po dzisiejszy dzień, siłą firmy jest zespół doświadczonych pracowników, związanych z nami od lat. Wspólnie tworzymy smaki, dzielimy się spostrzeżeniami i stawiamy na zrównoważony rozwój. 

Rozpoczęliśmy i stawiamy od jednego – smaku pysznej naturalnej czekolady!

Początkowo zajmowaliśmy się rewolucyjnym produktem na rynku polskim w latach 90 – pralinami robionymi ręcznie, by następnie rozszerzyć produkcję o czekoladki pakowane oraz sprzedawane luzem.
Naszą największą dumą są czekoladki „Wiśnia w likierze”, oraz „Marcepanki”, które znalazły rzeszę swoich fanów w Polsce i na świecie.
Poza tym oferujemy szeroką gamę pysznych odmian pralinek „Aleksandra”, Trufle w czekoladzie i inne produkty.

Czekoladowe figurki na największe okazje.

Produkujemy różnego rodzaju figurki czekoladowe na największe święta typu Boże Narodzenie, Wielkanoc czy Walentynki.
Oprócz tego oferujemy bombonierki z grafikami okazjonalnymi na Komunie Świętą, Dzień Kobiet, czy Dzień Matki.

Oferujemy różne formy podania produktów – jesteśmy elastyczni i otwarci na współpracę w zakresie marek własnych!

Oferujemy produkty konfekcyjne, jak i dedykowane do sekcji tzw. luzów. W obu sekcjach (konfekcja i luzy) oferta firmy dotyczy wszystkich dostępnych kategorii słodyczy w portfolio (praliny, cukierki i batony czekoladowe)  oraz wszystkich gramatur opakowań (kartoniki, torebki, kartony zbiorcze).

W ofercie znajdują się wszystkie popularne kształty pralin (kopczyki, kuferki, serca, kule) oraz formy zawijek cukierków (zawijane na tzw. dwuskręt i zamykane hermetycznie w zawijce). 

Czekoladowe marki własne z Hildebrand to świetny pomysł na biznes.

Dzięki sporym możliwościom w zakresie projektowania i produkcji opakowań oraz produkcji, jesteśmy doskonałym partnerem w zakresie ścisłej współpracy w oparciu także o marki własne.

Wybierając Hildebrands jako swojego partnera biznesowego, wspierasz małą, polską firmę z rodzinnym kapitałem, ale wielką pasją.